Renault’un Merak Edilen Yeni Modeli

Renault firmasının uzun süredir sır gibi sakladığı yeni crossover modeli hakkında bilgiler gelmeye başladı. Uzun zamandır farklı kaynaklardan alınan bilgiler ışığında tahmin edilmeye çalışan yeni modelin hiçbir modelle ilgisi olmayan tamamen yeni bir model olarak çıkarılacağı öğrenildi. Bu bilgi kesinleşinceye kadar aracın Koleos olarak çıkarılacağına inanılmaktaydı.

Yapılan testlerde fotoğraflanan  modelin kamuflajlanmasından dolayı net bir bilgi elde edilemiyor. Sadece aracın crossover olacağı rahatlıkla fark edilebiliyor. Aracın resmi olarak 2015 yılında tanıtılması beklenmektedir. Renault crossover modellerinde iddialı bir model sunmayı istemektedir.

Aracın görsellerinden tahmin edileceği üzere yeni modelin Captur ve Koleos arasında bir model olacağı düşünülmektedir. Ayrıca elde edilen bilgiler arasında yeni modelin tahmini isimleri de bulunmaktadır. Renault Racoon veya Renault Kadjar olması beklenen araç otomobil severler tarafından büyük bir merakla beklenmektedir. Aracın tanıtımının 2015 yılında yapılacak olan Cenevre fuarında yapılması planlanmaktadır. Aracın yakın bir zaman önce tanıtımı yapılan Escape modeliyle benzerlik taşıdığı çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

yeni renault crossover modeli

Bir önceki araba yazımızda Audi S3 2.0 Sportback İncelemesi isimli yazımızda 2014 Audi S3 2.0, 2014 Audi S3 fiyatı ve Audi S3 2.0 yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • renault kadjar
  • renault kadjar tahmini fiyatı