Renault Yüzde 25 Servis İndirim Kampanyası

Renault markası dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de son derece başarılı bir şekilde otomobil sektörü içerisinde faaliyet gösteriyor. Markanın ürettiği otomobiller ve sunduğu hizmetler otomobil tutkunlarının takdirini kazanmaktadır.

Bilindiği üzere otomobillerde bakım ve mekanik onarım konusu hayati bir önem taşıyor. Bir aracın sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle tüm bakımlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Renault ülkemizde yaygın servis ağıyla Renault sahiplerine bakım ve makanik onarım alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Araç sahiplerinin yetkili servislerde yapılan işlemlerin normal oto sanayilere göre daha pahalı olduğu konusundaki ön yargılarının yıkılması için Renault tarafından yeni bir servis kampanyası düzenlendi.

Düzenlenen kampanya kapsamında yetkili Renault servislerinde yüzde 25 oranında bir indirim sunulmaktadır.

İndirim kampanyası sadece 4 yaş ve üstü araçlarda uygulanmakta olup Elf motor yağlarında da aynı şekilde yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır. Kampanya sona ermeden araç sahiplerinin kampanya kapsamında araçlarına bakım yaptırmaları tavsiye edilmektedir.

renault servis kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Arabaya Sunroof Taktırma Fiyatları isimli yazımızda sunroof açtırma, sunroof fiyatları ve sunroof taktırma gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • renault bakım kampanyası 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir