Renault Yaz Kampanyaları

Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarından olan Renault yaz boyunca çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yeni araç sahibi olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken kampanyalar kapsamında Temmuz ayı boyunca Renault marka araç alanlara faizsiz kredi imkanı sunulduğu gibi ilk taksit erteleme kampanyası da sunulmaktadır.

Sıfır faizle sunulan kredi fırsatında verilebilecek olan kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi 15 ay vadeyle ödenebilmektedir. Daha yüksek kredi taleplerine de yanıt veren Renault, maksimum 48 bin TL’ye kadar kredi verebiliyor. Yüzde 1.03 olarak belirlenen faiz oranının  yanı sıra vade süresi de 48 ay olarak belirlenmiştir.

Her iki kredi fırsatında da müşterilerin istekleri doğrultusunda kredilerin ilk taksitlerinin ödemeleri 2016 Ocak ayı itibariyle başlatılabilmektedir. Temmuz ayına özel olarak sunulan faizsiz ve düşük faizli kredi kampanyası tüm binek ve ticari Renault modellerinde geçerlidir.

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin Temmuz ayı sona ermeden en yakın yetkili Renault bayilerine uğramaları tavsiye edilmektedir. Yetkili satış merkezleri dışındaki satış noktaları kampanya dışında yer almaktadır.

renault temmuz 2015 kampanyası

Bir önceki araba yazımızda BMW 4 Gran Coupe 1.5 Benzinli Otomatik Fiyatı isimli yazımızda 2015 bmw 4 serisi fiyatları, bmw 418i fiyatı ve yeni bmw 4 gran coupe fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir