Renault Şimdi Al Ekimde Öde Kampanyası – Temmuz 2015

Temmuz ayında Renault, birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Temmuz ayının sonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında faizsiz kredi imkanı ve şimdi al Ekimde ödemeye başla fırsatı sunulmaktadır. Renault tarafından araç sahibi olmak isteyip faiz ödemek istemeyenlere özel olarak sıfır faizle kredi kullanma şansı tanıyor.

Renault Hafif Ticarilerde Faizsiz Kredi Kampanyası

Bir diğer Renault Temmuz kampanyasında binek modeller için sunulan kredi imkanıyla aynı şekilde hafif ticari Renault modelleri için de 15 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranıyla 15 bin TL değerinde kredi verilebilmektedir. 15 bin TL’den daha yüksek bir kredi tutarına ihtiyaç duyulması durumunda ise 48 bin TL’ye kadar yüzde 1,03 faiz oranıyla sunulmaktadır. Bu kredinin vade süresi ise 48 aydır.

Vergi Levhası Sahiplerine %100 Kredi

Ticari amaçlı kullanım için Renault hafif ticari modellerini tercih eden vergi levhasına sahip kişilere araç fiyatının yüzde 100’lük kısmına kadar kredi verilebilmektedir.

Tüm kredi seçeneklerinde talep edilmesi durumunda ödeme ertelenebilmekte ve ilk ödeme 2015 Ekim ayında başlatılabilmektdir. Kampanya tüm Renault yetkili satış noktalarında 31.07.2015 tarihine kadar devam edecektir.

renault ticari modeller için kampanya

Bir önceki araba yazımızda 2015 Model Hyundai i20 İçin Yeni Donanım Seçenekleri isimli yazımızda hyundai i20 elite, hyundai i20 fiyatları ve hyundai i20 smart gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir