Renault Kadjar Dizel Fiyatı

Son yıllarda SUV segmentine gösterilen taleplerde büyük bir artışın yaşanması otomobil üreticilerinin SUV modellere ağırlık vermelerine sebep olmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan SUV modelleri arasında yaşanan büyük rekabete bir yeni model daha eklendi.

Renault’un yeni SUV modeli olan Kadjar ilk olarak sıradışı ve özgün tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Modelin sportif hatlara sahip olduğu ve oldukça dinamik bir yapısının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Aracın hem benzinli hem de dizel versiyonları bulunmakta olup dizel versiyonunun ön plana çıkacağı düşünülmektedir. 1.5 litre ve 1.6 litre olmak üzere iki farklı dizel motor seçeneğiyle karşımıza çıkan Kadjar modelinin 1.6 litre dizel versiyonunda otomatik şanzıman seçeneği bulunmadığı görülüyor.

Renault Kadjar dizel versiyonunda son derece düşük bir yakıt tüketiminde bulunmaktadır. Teknik detayları incelediğimizde Kadjar modelinin 100 kilometrede ortalama olarak sadece 3.8 litre gibi oldukça düşük bir değere sahip olduğu görülmektedir.

Tüm yol koşullarında rahat bir kullanım sunacağı düşünülen modelin dizel fiyatları 82.700 TL’den başlamaktadır.

renault kadjar yorumları

Bir önceki araba yazımızda En Ekonomik Passat: VW Passat Bluemotion isimli yazımızda passat bluemotion incelemesi, yeni passat 1.6 tdi ve yeni passat bluemotion yakıtı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins