Renault Clio Fiyatları ve Ekim Ayı Fırsatı

Renault Clio Fiyatları ve Ekim Ayı Fırsatı

Üretilmeye başladığı günden itibaren satış rekorları kırmayı başaran Clio, yeni modeliyle otomobil tutkunlarını kendine çekmektedir. Aracın ilk olarak dış tasarımı kendisine aşık etmektedir. Ayrıca sahip olduğu özelliklerle de rakiplerine büyük bir fark attığı çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Ekim ayı boyunca yapılan Renault kampanyası sayesinde Yeni Clio modelini oldukça uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

2015 Yeni Clio fiyatları 37.150 TL’den başlamaktadır. Aracın farklı motor ve donanım seçeneklerinin bulunmasından dolayı fiyat farkları ortaya çıkabilmektedir. Firmadan alınan fiyat listesinde fiyatların genel olarak 37.150 ile 62.300 TL arasında olduğu görülüyor. Siz de yeni bir Clio modeline sahip olmak isterseniz firma tarafından büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

Ekim ayı sonuna kadar model ve yıl farkı olmaksızın tüm araçlar için Renault faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır. Kampanya kapsamında 12.000 TL, 18.000 TL ve 36.000 TL değerinde krediler verilebilmektedir. Ödeme süreleri ise sırasıyla 36 ay, 18 ay ve 12 ay şeklindedir.

2015 reno clio fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Dacia 3 Milyon Satış Rakamına Ulaştı isimli yazımızda Dacia araçları nasıl ve Dacia kredi fırsatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • clio araba fiyatlari