Peugeot Ramazan Bayramı Kampanyası

Ramazan ayına özel olarak düzenlenen Peugeot kampanyası Ramazan Bayramı boyunca da devam edecektir. Otomobil dünyasına yakından takip edenlerin bileceği üzere Peugeot markasının 308, 3008 ve 5008 modellerinde kullanılan BlueHDI otomatik dizel güç ünitesi teknolojisi kapsamında araçlara 2+2 4 yıl boyunca garanti hizmeti verilmektedir.

2015 peugeot partner

Bunun yanı sıra Peugeot 2008 modeli için sunulan manuel fiyatına otomatik şanzıman kampanyası da büyük bir ilgi görmekte ve devam etmektedir. Modelin Allure versiyonunun seçilmesi durumunda ise 1.500 TL değerindeki cam tavan hediye edilmektedir. Geçtiğimiz ay devam eden kampanyanın büyük ilgi görmesinden dolayı Temmuz ayında da uygulanmaya devam eden kampanya kapsamında hafif ticari modeller için kredi fırsatları da sunuluyor.

Hafif ticari araç alımlarında 20 bin TL değerine kadar kredi 20 aya varan vade seçenekleriyle faizsiz olarak verilebilmektedir. Sadece yetkili Peugeot bayilerinde geçerli olan kampanya Temmuz boyunca da devam edecektir. Markanın internet sitesine girebilir veya direk olarak yetkili satış merkezlerine başvurarak kampanya hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

2015 peugeot 2008

Bir önceki araba yazımızda 2015 Skoda Fabia 1.4 TDi Otomatik Fiyatı ve Özellikleri isimli yazımızda 2015 skoda fabia otomatik turbo dizel, yeni fabia turbo dizel fiyatları ve yeni skoda fabia fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.