Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

Bu makalemizde araç sahipleri için oto ses ve görüntü sistemleri ürünlerini, özellik ve fiyatlarını inceleyeceğiz. Tekzen yapı market firmasının internet sitesinde satılan oto ürünlerine kısaca göz atalım. FM – MP3 – MP4 Transmitter Ürünleri Mecer Dvm 730 Twın 7 İnc Oto Portatıf Dvd Player Aracın koltuk başlarına askı aparatıyla asılır, zemine zarar vermez. DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/Divx dosyalarını okuyabilir. USB girişlidir. Akü şarjlıdır. Kumanda, güç kaynağı, adaptör, kulaklık, kablo ile birlikte satılır. Rogadıs Wd0616 Bluetooth Araç Kıtı / Fm Transmıtter 10 metre mesafeden çalışabilir. Bluetooth desteklidir. Çağrı cevaplar, reddeder, arama yapar. Dahili mikrofon ve hoparlör içerir. 16 saat konuşma süresi vardır. Birçok formatı destekler.

Görüntü Sistemi Ürünleri Tekzen sitesinde şu an için oto ses ve görüntü sistemleri kategorisinde tek bir görüntü sistemi ürünü mevcut. Ookay Sl-d602 Dijital Araç İçi Kayıt Kamera Cihazı 300 TL ve üzeri Tekzen online alışverişlerinizde kargo bedava! Havale veya EFT ödemelerinde 3 indirim var. Araç içi güvenlik sağlayan kayıt cihazı kaliteli bir üründür. Zahmetsiz kullanılır zemine zarar vermez. Hırsızlık ve kaza tespiti için taksi ve özel araçlarda kullanılabilir. 2,5 inç TFT LCD ekrana sahiptir. 270 derece manuel dönebilir. 1280*960 /720*480 /640*480 piksel kayıt çözünürlüğündedir.

AVI ve JPEG dosya formatlarını destekler. 1GB – 32GB SD/MMC kart desteği sunar. Mikrofonu ses kaydedebilir. 3 saat aralıksız kayıt yapar. Ürünün video kaydetme, çekme, önizleme, AV Out işlevleri mevcuttur. Oto Hoparlör Oto ses ve görüntü sistemleri makalemizde sıra geldi eğlenceli anlara. Hoparlör müzik sisteminin olmazsa olmazıdır. Ortalama 30 TL civarındadır. Roadstar Hoparlor 17cm 2 Yollu 180w Rdh654 hoparlör 180 W gücünde çalışır. 17 cm woofer büyüklüğündedir.

Keenion KASETÇALAR Üzerinden Müzik Dinleme Dönüştürücü 255209 ürünü çok kullanışlı ve 30 TL’dir. MP3 player almanıza gerek yok. Müzik çalarınızdaki tüm müzikleri bu araçla otomobilde dinleyebilirsiniz. Kaset tasarımında bir üründür. Goldmaster ANF-951 Anfi 1400 W gücünde, dahili soğutucu fanlıdır. Yüksek performanslı anfiye ve A/B sınıfı mosfet teknolojisine sahiptir. Oto Teyp Tekzen.com’da oto teypler 2 adet kalmıştır. Kawai marka KW-2110 oto teybin fiyatı 93 TL. FM radyo, sabit ön panel, USB/SD kart okuyucu, AUX girişi, elektronik ses kontrol, LCD ekran, ön panel, ışıklı butonlar, anfi girişi, ISO bağlantı, uzaktan kumanda gibi güzel özelliklere sahip bir otomobil teybi. Tezken oto ses ve görüntü sistemleri makalemizdeki ürünleri tavsiye ediyoruz.

Bir önceki araba yazımızda Mercedes Benz Türk Kuruluş Yıldönümü isimli yazımızda Mercedes Benz Türk Kuruluş Yıldönümü gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins