Opel Nisan Ayı Kampanyaları

Opel bahar fırsatları kapsamında herkesi yeni bir Opel marka araçla tanıştırmayı hedefliyor. Kampanyadan yararlanılarak beğendiğiniz Opel modelini oldukça büyük fırsatlarla satın alabileceksiniz.

Opel Nisan Kampanyası Kapsamındaki Modeller

Nisan ayının sonuna kadar devam edecek olan kampanya Opel’in Corsa, Astra ve Mokka modellerinde geçerli olacaktır.

Avrupa ve dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgi gören Mokka modeli kampanya çerçevesinde 77.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sergilediği performans ve ekonomik yakıt tüketimiyle dikkat çeken Mokka modelinin otomatik seçenekleri ise 81.000 TL’den başlıyor.

Tasarım ve teknolojinin kusursuz birleştiği Corsa modellerine ise 40.000 TL karşılığında sahip olunabilmektedir.

Nisan ayına özel olarak düzenlenen kampanyayla birlikte Opel Astra hatch back modeli de 49.900 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Astra HB modellerinin diğer versiyonlarında da çeşitli indirimler uygulanmaktadır.

Astra’nın sedan 1.4 140 hp güç üreten modeli de 49.900 TL’den başlıyor. Astra Sedan modelinin diğer versiyonlarında uygulanan indirimlerden faydalanmak ve diğer modellere indirimli fiyatlarla sahip olabilmek için yetkili Opel bayilerine başvurulması yeterli olmaktadır.

opel bahar kampanyası

 

Bir önceki araba yazımızda Jeep Nisan Kampanyası isimli yazımızda jeep araç faizleri, jeep kampanyası ve jeep renegade fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir