Nissan Nisan Kampanyaları

Diğer otomobil markaları gibi Nissan da bahara hızlı bir giriş yapmak istiyor. Bu hedef doğrultusunda da Nissan tarafından düzenlenen bahar kampanyası tüm dikkatleri çekmektedir. Yeni bir Nissan sahibi olmak isteyenler için son derece büyük bir fırsat olan bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin zaman kaybetmeden yetkili Nissan bayilerine başvurmaları öneriliyor.

Nissan Qashqai İçin Faizsiz Kredi Fırsatı

Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Qashqai modelinin DIG-T 115 X-Tronic versiyonu için faizsiz olarak kredi imkanı sunuluyor. 30.000 TL değerinde verilebilen faizsiz kredinin vade süresi ise 20 ay olarak belirlenmiştir.

Belirtilen versiyonun dışındaki Qashqai modelleri için ise 40.000 TL değerindeki kredi yüzde 0,89 faiz oranıyla 20 ay vadeli olarak verilebilmektedir.

Nissan Micra Yüzde Sıfır Faizle

Qashqai modelinde olduğu gibi Nissan Micra modeli için de 12.000 TL kredi faizsiz olarak sunulmaktadır. 12 ay vade süresiyle verilebilen bu kredi fırsatı Nisan ayı boyunca devam edecektir.

Nisan ayının ikinci haftasına girdiğimiz şu günlerde zaman kaybetmeden yetkili Nissan bayilerine gerekli olan başvuıruların yapılması yeni bir araç sahibi olmak için yeterli olmaktadır.

nissan qashqai fiyatları

Bir önceki araba yazımızda İkinci El Piyasasında Hareketlilik Başladı isimli yazımızda ikinci el araçlar, ikinci elde durum ve ikinci elde tutan araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins