Nissan Modellerinde İndirim ve Kredi Kampanyası

Nissan Modellerinde İndirim ve Kredi Kampanyası

Ekim ayının ikinci haftasını geride bırakmaya hazırlanırken otomobil firmaları tarafından Ekim ayına özel düzenlenen kampanyalar da ortaya çıkmaya başladı. Dikkat çeken kampanyalardan birisine de Nissan firmasının imza attığı görülmektedir. Kampanyalar kapsamında araç fiyatlarına indirim uygulanırken bunun yanı sıra Nissan kredi imkanları da en uygun şekilde müşterilere sunulmaktadır.

Belirli sayıda Nissan Navara modeli için KDV bizden kampanyası devam etmektedir. Fakat kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden dolayı stokların her an bitebileceğini unutmamak gerekiyor. Navara modelinin yanı sıra Nissan düşük faizli kredi imkanından Yeni Micra ve Yeni Juke modellerini tercih edenler yararlanabilmektedir. Bu ikl model için 15.000 liraya kadar kredi verilmektedir. Kredinin ödeme süresi 15 aya kadar uzatılabilirken kredinin faiz oranının yüzde 0,59 olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

Nissan’ın SUV araçlar arasında en çok tutan modeli olan Qashqai modeli için de son derece avantajlı bir fırsat sunulmaktadır. Nissan Qashqai kampanyasında 40.000 TL’ye kadar kredi verilebilmekte ve ayrıca kişilerin isteklerine bağlı olarak ödemelerin 2015 başlaması sağlanabilmektedir. Kampanya için son gün olarak 31 Ekim belirtilmektedir.

nissan qashqai indirimleri

Bir önceki araba yazımızda 2014 Yeni Linea Fiyatları isimli yazımızda 2014 model Linea fiyatları, Yeni Linea 1.3 fiyatı ve Yeni Linea kampanyası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.