Mitsubishi Lancer 1.6 Invite İncelemesi ve Fiyatı

lancer kullanıcı yorumları

Mitsubishi markasının tasarım konusunda sürekli olarak iddialı modeller ürettiği bilinmektedir. Firmanın özellikle Lancer modelinde kullandığı dış tasarım otomobil severlerin büyük bir ilgisini çekmektedir. Modelin karakteristik özelliklerine uygun olarak düşünülen ön far ve ızgara grubunun tasarımı oldukça etkileyicidir. Son derece kızgın ve atletik bir mizaca sahip olan aracın iç mekanına bakıldığında oldukça modern ve kaliteli bir tasarımın kullanıldığı görülüyor.

Mitsubishi Lancer 1.6 benzinli motoruyla 117 HP değerinde güç üretiyor. Aracın maksimum tork değeri ise 154 Nm’dir. Maksimum 180 kilometreye çıkabilen aracın 0 kilometreden 100 kilometreye 14 saniyede çıktığı görülüyor.

Lancer Yakıt Tüketimi

Yeni Lancer 1.6 yakıt tüketimi şehir içinde 9.2 litre civarındayken şehir dışında bu değer 5.7 litreye düşmektedir. Yakıt konusunda çok da ekonomik olduğu söylenemeyen aracın ortalama tüketim değeri ise 7 litredir.

2014 Model Lancer Fiyatları

Mitsubishi Lancer 1.6 fiyatı şuan için 61.270 TL’dir. Belirtilen değerlerin tamamı fabrika verilerinden alınmış olup günlük hayatta kullanırken değerlerde oynamalar yaşanabilmektedir.

mitsubishi lancer yorumları

Bir önceki araba yazımızda BMW 118i Özellikleri ve Fiyatı isimli yazımızda 2014 BMW 118i benzinli, BMW 118i fiyatı ve Yeni BMW 118i benzinli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins