Mitsubishi Garanti Süresini Uzattı

 

Sıfır araç alımlarının en büyük avantajları arasında üretici firma tarafından müşterilere sunulan garanti hizmetleridir. Garanti hizmetleri kapsamında her hangi bir arıza veya problemde üretici tarafından ücretsiz olarak hizmet verilmekte ve sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Firmaların sunmuş oldukları garanti süreleri markadan markaya farklılık gösterir. Mitsubishi garantisi düzenlemeden önce 3 yıl üzerinden hizmet vermekteydi. Yeni düzenlemeyle birlikte Mitsubishi sıfır araç garantisi 5 yıl / 100.000 kilometreye çıkarılmıştır. Yeni belirlenen 5 yıllık garanti süresi bundan sonra üretilecek yeni araçlar için geçerli olacaktır.

mitsubishi garanti servisi

5 Yıl Garanti Sunulan Modeller

Mitsubishi Pajero
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX
Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Attrage
Mitsubishi Space Star
Mitsubishi L200

Geçtiğimiz yıllarda yapılan araştırmalarda en güvenilir araçlar listesinde Mitsubishi markası 8. Sırada yer almıştı. Birinciliğe ise Honda markası sahip olmuştu. Bu yolda yaptığı çalışmalarla dünya genelinde en güvenilir markalar arasına girmeye çalışan Mitsubishi markasının bu konuda kararlı ve cesaretli olduğu görülmektedir.

mitsubishi garanti süresi ne kadar

Bir önceki araba yazımızda Otomobiller İçin Kar Paleti Fiyatları isimli yazımızda Kar paleti fiyatları, Kar paleti kullanımı ve Kar paleti takılması gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.