Mitsubishi Attrage Kredi Kampanyası

Mitsubishi Türkiye pazarında Temsa Motorlu Araçlar ile birlikte faaliyet yürütmektedir. Mitsubishi ve Temsa Motorlu Araçlar tarafından Attrage modeli için son derece avantajlı bir kredi kampanyası sunulmaktadır. Mitsubishi Attrage modeli bünyesinde bulundurduğu CVT otomatik şanzıman teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekmekte olup yüksek performansla birlikte düşük yakıt tüketimi grafikleriyle büyük bir başarı ortaya koymaktadır.

Kampanya 10 Haziran itibariyle başlamış olup oldukça büyük bir ilgi gösterilmiştir. Maddi açıdan her hangi bir zorluk yaşamadan yeni bir Mitsubishi Attrage sahibi olmak isteyenlerin mutlaka değerlendirmeleri gereken kampanya kapsamında 20.000 TL değerindeki kredi her hangi bir faiz oranı uygulanmadan faizsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan kredinin vade süresi ise 12 ay olarak belirlenmiştir.

Sağlamlığıyla bilinen Mitsubishi markası tüm modellerinde geçerli olmak üzere 5 yıl veya 100.000 kilometre garantisi vererek sağlamlığını son derece açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadır. Aracın ortalama yakıt tüketimi ise 100 kilometrede ortalama 4.9 litre olarak belirtilmektedir.

Kampanyaya katılmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Temsa Motorlu Araçlar satış merkezlerine uğranması yeterli olmaktadır.

mitsubishi attrage yakıt tüketim değerleri

Bir önceki araba yazımızda En Az Yakıt Tüketen Otomobiller isimli yazımızda en az hangi araba yakar, en az yakan araç ve en az yakan benzinli araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.