Mercedes Pick-Up Modeli Sürprizi

Alman otomobil devi Mercedes her geçen yıl kendini daha da geliştirmekte ve ortaya oldukça iddialı modeller çıkarmaktadır. Bilindiği üzere Mercedes markası sadece binek araç modellerinde değil ticari araçlarda da dünya genelinde bir başarıya sahiptir. Özellikle ülkemizde tercih edilen otobüs ve kamyon markalarını dikkate aldığımızda Mercedes markasının bu alanda da ne kadar büyük bir başarıya sahip olduğunu büyük bir rahatlıkla görebiliriz.

Bunun yanı sıra düşük motor hacmine sahip olarak çıkarılan son model hafif ticari Mercedes modelleri de dünya genelinde oldukça büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Tüm bunlara rağmen markanın ürün gamında büyük bir eksiklik bulunuyor. Yapılan son çalışmalarla birlikte bu eksikliğinde giderilmesi için çalışmalara başlandığı bildirildi. Mercedes’e ait şuana kadar hiçbir pick-up modelinin üretilmediği dikkatlerden kaçmamaktadır. Firma tarafından Los Angeles otomobil fuarı öncesinde kısa bir süre içerisinde yeni pick-up modelinin üretileceği konusunda müjde verildi.

Orta boy standartlarında bir pick-up modelinin üretileceği tahmin edilirken aracın özellikle Avrupa, Güney Afrika, Güney Amerika ve Avustralya gibi yerlere yönelik yapılacağı da alınan bilgiler arasında yerini alıyor.

mercedes pickup modeli

Bir önceki araba yazımızda 2015 Renault Fluence Fiyat Listesi isimli yazımızda 2015 fluence fiyatları, 2015 renault fluence ve yeni fluence fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • mercedes pick up
  • mercedes pikap
  • mercedes pickup