Mercedes Haziran Kampanyaları

Mercedes Türkiye tarafından hazırlanan kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Haziran ayına özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında hafif ticari ve binek modelleri için çeşitli ödeme kolaylıkları sağlanmakla birlikte düşük faiz oranıyla kredi seçenekleri de sunulmaktadır.

Lüks Alman otomobil üreticisi Mercedes, çok uzun yıllardan beri ülkemiz otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olup her geçen gün de etkinliğini artırmaktadır.

Mercedes Haziran Ayı Faiz Oranları

Mercedes Finansal Hizmetler’in yürüttüğü kampanya çerçevesinde hemen her modele özel kredi seçenekleri sunulmaktadır. Bu modeller A Serisi, B Serisi, C Serisi, CLA, GLA, E Serisi ve GLK olarak karşımıza çıkıyor. A Serisi, B Serisi ve CLA modelleri için sabit yüzde 0,79 faiz oranıyla 85.000 TL değerinde kredi verilmekte olup, C Serisi, E Serisi ve GLK modelleri için de sabit yüzde 0,89 faiz oranıyla 180.000 TL,ye kadar kredi verilebilmektedir.

Yukarıda belirtilen kredi seçeneklerinin tamamında 36 aya varan vade seçenekleri de sunulmaktadır. Kredilerin aylık ödeme tutarları ise 2.798 TL’den başlamakta olup çekilen kredinin miktarına ve vade süresine göre değişiklik göstermektedir.

mercedes faiz oranları

 

Bir önceki araba yazımızda Mitsubishi Attrage Kredi Kampanyası isimli yazımızda mitsubishi attrage fiyatları, mitsubishi attrage inceleme ve mitsubishi attrage yakıt gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins