Mercedes C180 AMG Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Mercedes-Benz C 250 BlueTEC, Avantgarde, Diamantweiss metallic,

Alman otomobil devi ve lüks otomobil üreticisi Mercedes geçtiğimiz yıllarda yaptığı köklü yeniliklerle dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Kısa bir süre öncesine kadar Mercedes otomobil dünyasında klasik ve orta yaş seviyesine hitap eden otomobiller üretmesiyle bilinmekteydi. Yapılan yenilikler ve özellikle tasarım anlayışının değiştirilmesiyle üretilen modellerin hem klasik hem de sportif olduğu görülüyor.

Yeni Mercedes C180 AMG 1.6 litrelik benzinli motoruyla karşımıza çıkıyor. 156 HP üretebilen bu motorun maksimum tork değeri 250 Nm olarak belirtilmektedir. Ayrıca fabrika verilerinden alınan bilgilere göre aracın maksimum hız değeri ise 223 kilometredir.

Şanzıman olarak 7 ileri otomatik sistemin kullanıldığı otomobilin ivmelenme grafiği büyük bir ilgi çekiyor. Araç 0’dan 100 kilometre hıza sadece 8.5 saniyede çıkabilmektedir.

Yeni C180 AMG Yakıt Tüketimi

Mercedes C180 yakıt tüketimi şehir içinde 7.4 litre, şehir dışında ise 5.0 litredir. Ortalama kullanımlarda yakıt tüketim değeri için fabrika verilerinde 5.8 litre değeri verilmektedir.

Satış Fiyatı

Mercedes C180 fiyatı şuan için 156.000 TL’dir. C180 serisinin diğer modellerinde bu fiyatta değişiklik yaşanmaktadır.

mercedes c180 içi

Bir önceki araba yazımızda Ford B-Max 1.6 TDCi Titanium İncelemesi ve Fiyatı isimli yazımızda Ford B-Max 1.6 dizel ve Ford B-Max 1.6 TDCi titanium fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • c 180 mercedes özellikleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins