Lamborghini Veneno Roadster Etiket Fiyatı

Lamborghini Veneno Roadster Etiket Fiyatı

Üst seviye performans araçları arasında liderlik yolunda faaliyetlerini devam ettiren Lamborghini markası ürettiği tüm modellerle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmaktadır. Birçok otomobil sever için hayal olarak görülen modellerin satış fiyatları da dudakları uçuklatmaktadır. Bir arabadan daha fazlası olarak görülen modellerde son derece ileri teknoloji güç ve güvenlik donanımları kullanılmaktadır.

Lamborghini Veveno Roadster fiyatı 6.2 milyon dolar olarak belirlenmiştir. Henüz satışa sunulmayan aracın yakın zamanda otomobil ve hız tutkunlarına sunulması beklenmektedir. Veveno Roadster hızı maksimum olarak 355 km/s olarak belirtilmiştir.

Araçta 6.5 litrelik V12 adı verilen motor 750 hp gücünde olup 0 dan 100 km hıza 2.9 saniyede çıkabilmektedir. Aracın dış tasarımına bakıldığında aerodinamik yapıya verilen önemin büyüklüğü çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Aracın teknik ve tasarım detayları hakkında ise her hangi bir bilgi paylaşımında bulunulmamıştır. Sınırlı sayıda üretileceği tahmin edilen aracın kimler tarafından sipariş edileceği de oldukça merak edilmektedir.

Hız ve lüks tutkusu kişilerin dikkatini çekmeyi başaran Lamborghini Veneno Roadster yakıt tüketimi konusunda son derece cömert davranacağı da şimdiden tahmin edilmektedir.


lamborghini roadster fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Opel Astra 1.6 CDTI İnceleme isimli yazımızda Astra 1.6 motor seçenekleri, Astra 1.6 yakıt tüketimi ve Yeni Astra 1.6 cdti gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • lamborghini veneno fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.