Lada Vesta Üretim Versiyonu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lada markasının resmi internet sitesinde Vesta modelinin Eylül ayı itibariyle üretime alınacağının açıklanmasının ardından modelin üretim versiyonu ait görüntüler ortaya çıktı.

Rus marka tarafından yapılan açıklamalarda Lada Vesta modelinin üretimi için tüm çalışmaların tamamlandığı ve Eylül ayı itibariyle de tam olarak seri üretime başlanacağı belirtildi.

lada vesta satışları

Vesta modelinin tasarım açısından konsept modelle birebir aynı olduğu dikkatlerden kaçmazken sportif ve modern hatların bir arada kullanıldığı görülmektedir.

Lada Vesta modelinin 1.6 litrelik motor seçeneğiyle satışa sunulması beklenirken özellikle ülkemizdeki en ekonomik araç olarak piyasaya gireceği tahmin ediliyor.

Lada Vesta Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak

Modelin ülkemiz satış fiyatı net olarak belli olmazken uzmanlar tarafından aracın ortalama 30 – 35 bin TL aralığında satışa sunulacağı ifade edilmektedir.

Lada Vesta Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak

Kasım ayında Rusya’da satışa sunulacak olan Lada Vesta modelinin ülkemiz satış tarihi ise 2016 yılının ilk altı ayı olarak belirtiliyor.

lada vesta üretimi

Bir önceki araba yazımızda En Çok Satılan İkinci El Modelleri - 2015 isimli yazımızda 2015 en çok satan ikinci eller, ikinci el çok satanlar ve passat 2.0 tdi comfortline gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • lada vesta