Lada Vesta Cross Teknik Detayları

AvtoTAZ’dan alınan son bilgilerde Lada Vesta modelinin Cross versiyonu için hazırlıkların başladığı kısa bir süre içerisinde modelle ilgili tüm ayrıntıların netleşeceği ön görülüyor.

Lada Vesta Cross Ne Zaman Çıkacak

Şuan için ilk etapta Lada Vesta Cross modelinin konsept versiyonunun tanıtımının yapılacağı belirtiliyor. Ağustos ayının son haftasında Moskova’da düzenlenecek olan Off-Road Show kapsamında tanıtılması beklenilen aracın ne zaman üretim bandına alınacağı ve satışa sunulacağı henüz bilinmemektedir.

Lada Vesta Cross Motor Seçenekleri

Lada Vesta Cross modeliyle Lada Vesta modelinin motor seçeneklerinin birebir aynı olması bekleniyor. Bilindiği üzere Kasım ayında Rusya’da satışa çıkarılacak olan Lada Vesta modelinde 1.6 litrelik atmosferik motor seçeneğiyle birlikte 87 HP, 106 HP ve 114 HP güç seçenekleri de sunulacak.

Lada Vesta Cross modelinin şuan içi konsept modeliyle karşımıza çıkacağı belirtilirken aracın üretim versiyonunun ise 2016 sonu veya 2017 başı gibi olabileceği tahmin ediliyor.

Konsept modelinin ortaya çıkmasıyla önümüzdeki günlerde birçok ayrıntının da ortaya çıkması bekleniyor.

lada vesta cross konsept

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Karl 1.0 Litre Motor Seçeneği Geliyor isimli yazımızda opel karl 1.0, opel karl fiyatı ve opel karl türkiye gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.