Lada Vesta Cross Off-Road Modeli Resmiyet Kazandı

lada vesta off road

Dünya genelinde otomobil dünyasının gündemine oturan Lada Vesta modelinden sonra Lada Vesta Cross Off Road versiyonu da netlik kazandı.

İlk olarak konsept tasarımıyla otomobil severlerin karşısına çıkacak olan modelin üretiminin ise ne zaman yapılacağı konusunda her hangi bir açıklama bulunmuyor.

Lada Vesta Cross Off Road Konsept Modeli

Lada Vesta Cross Off Road modeli için üretilen konsept araç 26 – 30 Ağustos tarihleri arasında Moskova’da gerçekleştirilecek olan Crocus Expo Fuarı kapsamında gün yüzüne çıkacak.

Aracın sedan versiyonunda olduğu gibi Cross Off Road versiyonunun da büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor. Cross Off Road versiyonundan sonra Rus otomobil devinin station wagon ve SUV versiyonları da yakın bir zaman içerisinde tanıtmaya başlayacağı da ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Lada Vesta Cross Off Road Fiyatı

Henüz teknik anlamda açıklamalar yapılmazken aracın satış fiyatının Lada Vesta modelinde de olduğu gibi düşük seviyelerde olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde araçla ilgili ayrıntılı bilgilerin ortaya çıkmasıyla birlikte güncel gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

lada vesta cross modeli

Bir önceki araba yazımızda Lada Vesta Cross Teknik Detayları isimli yazımızda lada vesta cross, lada vesta satışı ve lada vesta türkiye gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.