Kia Kampanyalı Satış Fiyatları – Haziran 2015

Kısa aralıklı periyotlarla kampanyalar düzenlemesiyle bilinen otomobil devi Kia, yeni bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Haziran ayına özel olarak fiyatlarda indirime giden markanın Soul, Sorento, Rio, Picanto, cee’d, Sportage ve K2500 modellerinde kampanyalı satış fiyatlarının uygulandığı görülüyor.

Otomobil sektörünü yakından takip edenlerin takdir edeceği üzere ülkemizde son yıllarda SUV sınıfı araçlara gösterilen ilgi de dikkat çekici bir artış yaşanmıştır. Kia’nın üretimini yaptığı Sportage modeli de SUV segmentinde yer alıp, ülkemiz genelinde en çok tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Kia Sportage Haziran ayı boyunca 67.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Gerçek bir SUV deneyimi yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken Kia Sorento modeline ise Haziran 2015 boyunca 199.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilecektir. Kia Sorento’nun yeni modeli IF Tasarım ödülüne sahip olup kendi sınıfında fark yaratmayı başarmaktadır.

2015 Haziran ayı kampanyası dahilinde diğer Kia modellerinin başlangıç fiyatları ise şu şekildedir;

Kia cee’d: 54.700 TL’den

Kia Rio: 43.500 TL’den

Kia Picanto: 43.900 TL’den

Belirtilen satış fiyatları sadece yetkili Kia satış merkezlerinde geçerli olup 2015 Haziran ayının sonuna kadar devam edecektir.

2015 kia modelleri

Bir önceki araba yazımızda Mercedes Haziran Kampanyaları isimli yazımızda 2015 haziran mercedes, mercedes araç kredisi faizleri ve mercedes kampanyası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.