Jeep Temmuz Ayı Kampanyası

Neredeyse her ay tüm markalar tarafından çeşitli araç kampanyaları düzenlenmekte olup bu kampanyalarla birlikte satışların artırılması amaçlanırken aynı zamanda da araba sahibi olmak kolaylaştırılmaktadır.

Ünlü SUV üreticisi Jeep markası tarafından diğer markaların düzenlediği kampanyalardan farklı olarak sunduğu kredi seçeneklerinin ödemelerini aydan aya değil de yıldan yıla ödenmesi istenebilmektedir.

2015 Temmuz ayı itibariyle başlamış olan yeni Jeep kampanyasında markanın üretmekte olduğu tüm modellerde geçerli olmak üzere tercih edilen aracın yarısı şimdi yarısı ise seneye ödenebilmektedir.

Kısa bir süre için geçerli olan kampanyanın araba sahibi olmak isteyen kişiler tarafından mutlaka değerlendirmesi gerekir. Ödeme erteleme kampanyasında uygulanan faiz oranlarının ise araba modellerine göre yüzde 0.80 ile yüzde 0.95 arasında değiştiği görülmektedir.

Örnek vermek gerekirse 42.000 TL’lik iki eşit taksitle Yeni Jeeep Renegade modeli sahip olunabilmektedir. 2015 yılında ödenmesi gereken 42 bin TL değerindeki taksit ödemesinden sonra önümüzdeki yıl aynı zamana kadar her hangi bir ödeme yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Önümüzdeki yıl belirtilen zamanda da 42 bin TL’lik ödemenin yapılması durumunda aracın tüm borcu bitmektedir.

2015 jeep renegade fiyatı

 

Bir önceki araba yazımızda 2015 Yeni VW Caddy Fiyatları Açıklandı isimli yazımızda makyajlı caddy 2015, vw caddy yakıtları ve yeni caddy fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins