Jeep Renegade Aralık Kampanyası

Jeep Renegade Aralık Kampanyası

Lansman ve yıl sonu için özel bir kampanya düzenleyen Jeep markası, yeni aracı Renegade modelini daha çok otomobil tutkunuyla buluşturmayı hedeflemektedir. Jeep modellerinin en küçüğü olarak bilinen Renegade modeli, sahip olduğu özelliklerle birçok kişinin beğenisini toplamayı başarmaktadır. Aralık ayı Jeep kampanyası kapsamında şuan için sadece Renegade modeli bulunmaktadır. Bir süredir devam eden lansman fiyatı fırsatının yanı sıra kampanyayla birlikte Renegade kredi kampanyası sunulmaktadır.

Yıl sonuna kadar devam edeceği belirtilen kampanyada Renegade modeli alacaklara özel son derece avantajlı bir kredi fırsatı sunuluyor. Bu avantajda 40.000 TL değerinde kredi verilmektedir. Kişilerin ödeme güçlerine göre de vade süresi 24 aya kadar artırılabilmektedir. Ayrıca bu kredi için faiz oranı ise yüzde 0,89 olarak belirlenmiştir.

2014 Aralık Jeep kampanyası yeni yılın başlamasıyla son bulacaktır. Ayrıca hem lansman hem de kredi imkanı sunulan modeller stoklarla sınırlıdır. Vakit kaybetmeden yetkili Jeep bayilerine gitmeniz ve kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilmektedir.

2014 jeep renegade fiyatı

Bir önceki araba yazımızda 2014 Aralık Mercedes Kampanyası isimli yazımızda 2014 Mercedes kampanyası, ikinci el Mercedes kredisi ve Mercedes kredi faiz oranı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.