Jeep Nisan Kampanyası

Yeni bir Jeep sahibi olmak isteyenlerin Nisan ayı boyunca devam edecek olan fırsatlardan yararlanmaları tavsiye edilmektedir. Son derece avantajlı imkanların sunulduğu kampanyada uzun vadede ödeme gibi çeşitli seçenekler sunuluyor.

Jeep Yarısı Şimdi Yarısı Seneye Fırsatı

Jeep markasının en son ve en küçük üyesi olan Renegade modeli için uygulanan kampanya kapsamında aracın yarı fiyatı olan 40.200 TL’yi bu yıl ödedikten sonra kalan yarısı önümüzdeki yıl ödenebilmektedir.

Jeep Compass Faizsiz Kredi Fırsatı

Kampanyalarıyla dikkatleri çeken firma sadece Renegade modeli için değil Compass modeli için de büyük bir fırsat sunmaktadır. Compass modelini tercih eden kişiler yüzde 0 faiz oranıyla 40.000 TL değerindeki krediye 18 vadeyle sahip olabileceklerdir.

Tüm bunların yanı sıra ise Grand Cherokee ve Wrangler modelleri için de 24 ay vadeyle 100.000 TL değerine kadar kredi imkanı sunuluyor. Bu kredinin faiz oranı ise yüzde 0,97’dir.

Nisan ayı boyunca devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin en yakın Jeep bayisine gitmesi tavsiye ediliyor.

jeep renegade kampanyası

Bir önceki araba yazımızda Citroen C4 Cactus Premium Özellikleri isimli yazımızda C4 Cactus fiyatı, citroen cactus premium modeli ve citroen cactus yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins