Jeep Haziran 2015 Kampanyası

Jeep marka SUV modeller yeni tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Baştan aşağı yenilenen modellerin yeni tasarımları çok daha modern ve sportif görünmektedir.

Jeep Türkiye’nin düzenlemiş olduğu yeni kampanya sayesinde isteyen herkesin yeni bir Jeep sahibi olmasına imkan sunulmaktadır. Oldukça avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa sunulan Jeep modelleri için başlatılan kampanya Haziran ayı sonuna kadar yetkili satış noktalarında geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanarak yeni bir Jeep sahibi olmak isteyenlere özel olarak tercih edilen modelin fatura bedelinin yarısı peşin olarak alınmaktadır. Fatura bedelinin kalan diğer yarısının ise 2016 yılı Haziran ayında ödenmesi gerekmektedir. Kalan kısmının ödenmesi son derece avantajlı faiz oranlarıyla hesaplanmaktadır.

2015 Haziran Jeep kampanyası Renegade, Cherokee, Grand Cherokee ve Wrangler modellerinin tamamı için geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu modeller arasından özellikle Renegade modeli ülkemizde oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Markanın en küçük modeli olan Renegade bünyesinde bulunan küçük hacimli güç ünitesi sayesinde yakıt tüketiminde de büyük bir avantaj sunmaktadır. Gerçek bir SUV olan Jeep Renegade modelini de yarısını 2015 Haziran ayında diğer yarısını da uygun faiz oranlarıyla 2016 Haziran ayında ödeyerek satın alabilirsiniz.

jeep renegade kredi kampanyası

Bir önceki araba yazımızda 2015 Renault Fluence 1.5 DCi İncelemesi ve Fiyatı isimli yazımızda 2015 fluence fiyatı, renault fluence yakıtı ve renault fluence yorumları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.