Hyundai Yeni ix35 İncelemesi

Hyundai Yeni ix35 İncelemesi

Hyundai markası binek araçlarda olduğu kadar SUV segmentinde de son derece iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi. Yeni ix35 tasarımından performans özelliklerine kadar birçok konuda rakiplerini geri planda bırakmayı başarabilmektedir. Tasarım konusunda büyük bir yol kat eden markanın son derece başarılı işler ortaya koyduğu ix35 modelinden de rahatlıkla görülebiliyor.

Aracın tasarımında sportif ve modern çizgilerin bir arada ustaca kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca krom kaplama kullanılan ön ızgaranın da araca güçlü bir görünüm kazandırdığı söylenebilir. Aracın arka kısmında kullanılan lamba tasarımının ise araca agresif bir yapı yüklediği görülmektedir.

Hyundai yeni ix35 modeli iç tasarımında sürücü kontrolüne önem verildiği dikkatlerden kaçmıyor. Sürücü yolculuk süresince tüm kontrolleri zorlanmadan yapabilmektedir. Isıtma sistemine sahip koltuklar, cam tavan, seçeneğe bağlı olarak deri veya kumaş döşemeler ve daha birçok ayrıntı sayesinde yolculuklarınız oldukça konforu geçecektir.

SUV segmentinde daha çok tercih edilen 1.6 litrelik benzinli motoru ix35 modelinde de görebiliyoruz. Hyundai ix35 1.6 benzinli motor seçeneğine ek olarak kişinin isteğine bağlı olarak otomatik ve manuel şanzıman sistemleri sunulmaktadır. Ayrıca dizel tercih eden kişileri için de Hyundai ix35 2.0 dizel motora sahip versiyonda bulunmaktadır.

yeni ix35 2.0 dizel fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Renault'un Merak Edilen Yeni Modeli isimli yazımızda Renault crossover modelleri, Renault Kadjar ve Renault Racoon gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir