Hyundai i20 Sportif Yenilik

Hyundai i20 Sportif Yenilik

Bilindiği üzere i20 modeli Hyundai markası tarafından geçtiğimiz Kasım ayında satışa sunulmuştu. 2015 yeni i20 modelini satışa sunmaya hazırlanan marka Hyundai i20 coupe modelinin tanıtımını yaptı. Normal 5 kapılı modelinden farklı olacak olan coupe modelinde aracın 3 kapılı olduğu görülmektedir.

Modelin birçok ülkede olduğu gibi birçok üstün özelliğiyle ülkemizde de büyük bir yankı uyandırmasından sonra i20 coupe modelinin nasıl bir ilgi göreceği merak ediliyor. Sportif kullanım için son derece doğru bir tercih olacak olan otomobilin tasarımında da değişimlerin meydana geldiği görülüyor. Diğer versiyonlara göre daha dinamik bir tasarıma sahip olduğu söylenebilir.

2015 model i20 coupe modelinin iç tasarımı ise sportif araç tutkunlarının ilgisini çekecek şekilde dizayn edilmiş. Fakat performans açısından nasıl bir grafik çizeceği konusunda merak duyulan araçla ilgili her hangi teknik bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

Aracın üretim aşaması ise 2 farklı aşamadan meydana gelecek. Tasarım çalışmalarının Avrupa’da tamamlanacağı modelin üretimi ise Türkiye Assan fabrikasında yapılacaktır.

hyundai i20 coupe fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Renault Yeni Model Geliyor isimli yazımızda Renault yeni modeli ve Yeni Renault modelleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins