Hyundai Elantra Fiyatları

Hyundai Elantra Fiyatları

Hyundai’nin başarılı modellerinden birisi olan Elantra, yeni modeliyle otomobil severlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Sedan modeller arasında oldukça iddialı bir tasarıma ve performans değerlerine sahip olan araç ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca aracın ikinci el pazarında da sürekli olarak yükselişe geçtiği dikkatlerden kaçmamaktadır.

Hyundai Elantra dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı yakıt versiyonuyla satışa sunuluyor. 1.6 litre hacmindeki motorları tercih eden Elantra farklı donanım seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Meydana gelen fiyat farklarının büyük bir bölümünü de araçlar arasında bulunan donanım farklılıklarından kaynaklanmaktadır. Hyundai Elantra 1.6 crdi Elite AT versiyonu günümüzde 79.990 TL’den satılmaktadır. Aynı motoru üzerinde bulunduran Hyundai Elantra 1.6 crdi Style versiyonun fiyatının ise 69.050 TL olduğu görülmektedir.

Elantra satış listesinde en düşük fiyata sahip olan Hyundai Elantra 1.6 cvvt style modeli 57.850 TL’den satılmakta olup tüm bu modeller Hyundai kampanyalarından yararlanarak daha düşük fiyatlara satın alınabilmektedir. Ayrıca Hyundai, Elantra almak isteyen müşterilerine özel olarak son derece uygun ödeme koşullarıyla kredi imkanı da sunmaktadır.

yeni elantra dizel fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Honda Civic 1.6 LPG Fiyatları isimli yazımızda Honda Civic 1.6 Elegance Eco Smart lpg, LPG li Civic fiyatları ve Yeni Honda Civic 1.6 fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • hyundai elantra

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins