Honda CR-V Dizel Otomatik Fiyatı ve İncelemesi

Honda CR-V modeli geçirdiği makyaj operasyonundan sonra jant, ön ızgara ve far tasarımlarında değişiklikler yapılmıştı. Oldukça iddialı bir dış tasarıma sahip olan Honda CR-V modelinin yeni versiyonunda iç mekanda kullanılan yeni multi medya sistemi dikkatlerden kaçmamaktadır.

Honda CR-V 1.6 Turbo Beslemeli Dizel

Yeni versiyonda araçta 1.6 litre hacme sahip turbo beslemeli oldukça güçlü dizel bir motor kullanılmaktadır. Gücünün yanı sıra motora kombine edilen yeni otomatik şanzıman sayesinde de performans grafiğini ciddi derecede artırmaktadır.

1.6 litrelik yeni dizel motor önceki dizel versiyonundan farklı olarak çift turboya sahiptir. 160 HP güç ve 350 Nm değerinde tork üreten aracın 9 ileri otomatik şanzıman sistemine sahip olduğunu görüyoruz.

4×4 olan bu araç 0’dan 100 kilometre hıza sadece 10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde çıkabilmektedir. Aracın yakıt tüketim testlerinde de oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Yapılan testlerde aracın 100 kilometrede ortalama olarak 5.1 litre civarında tüketimde bulunduğu görülmektedir.

Honda CR-V Dizel Otomatik Fiyatı

4X4 Honda CR-V turbo beslemeli dizel otomatik versiyonunun fiyatı 125.990 TL’dir. Yeni versiyonunun manuel şanzımana sahip modelinden yaklaşık 16.000 TL daha pahalı olduğu görülmektedir.

turbo dizel honda cv-r fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Fiyat Listesi isimli yazımızda 2015 jetta 1.2 tsi otomatik, 2015 jetta yorumları ve yeni jetta fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.