Honda Civic Sedan Fiyatları

Honda Civic Sedan Fiyatları

Performans ve hız tutkusu olan otomobil severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Honda Civic sedan modeli sahip olduğu unvanı uzun bir süre devam ettirme niyetinde olduğu çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Birçok otomobil markasından farklı olarak Honda Civic modeli için sadece 1.6 motor kullanmaktadır. Fakat yine farklı olarak müşterilerin isteklerine göre fabrika çıkışlı LPG sistemine sahip Honda Civic modelleri de satılmaktadır. Böylelikle araçlara sonradan uygulanan LPG sisteminden dolayı garanti kapsamı dışına çıkma durumu yaşanmamaktadır.

2014 Honda Civic fiyatları 59,335 TL’den başlamakta ve kişilerin seçeneklerine göre fiyat yukarı doğru çıkmaktadır. 59,335 TL başlangıç fiyatına sahip model 1.6 Dream olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modelde manuel sistem şanzıman bulunmaktadır. Otomatik seçeneği tercih edilmesi durumunda fiyat 61,335 TL’ye yükselmektedir.

Honda Civic 1.6 Elegance fiyatı 67,265 lira olup bu model için firmanın kampanyası da bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanılması durumunda araca 65,015 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgilere yetkili bayilerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Zirvede bulunan 2014 Civic Eco Smart fiyatı 70,205 TL olarak belirtilmektedir. Bu modelde hem otomatik şanzıman bulunmakta hem de LPG sistemi de bulunmaktadır.

honda civic fiyat listesi

Bir önceki araba yazımızda 2014 Fiat Doblo Fiyatları isimli yazımızda 2014 Fiat 1.6 fiyatı, 2014 model yeni Doblo ve Fiat Doblo 1.3 Easy gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins