Güncel Ford Focus Fiyatları

Güncel Ford Focus Fiyatları

Ülkemiz genelinde Ford markasının birçok modeli yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle uzun bir süreden beri üretimi devam eden Focus ve Fiesta modellerinin en çok kullanılan araçlar olduğu görülüyor. Firmanın yaptığı araç güvenlik, performans ve en önemlisi de ekonomik özellikleriyle bilinmektedir. Günümüzde araç alacak kişiler Ford marka araçları gönül rahatlığıyla tercih edebilmektedirler.

2014 model Ford Focus fiyatları modelin versiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Focus 2014 yılında birçok farklı versiyonuyla satışa sunuldu. Ülkemizde modelin ağırlıklı olarak 1.0 ve 1.6 motor hacimli versiyonları tercih ediliyor. Ford Focus 1.0 titanium fiyatı 62.260 TL ile listenin en düşük fiyatına sahip aracı olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin genel olarak şehir içi kullanımlarda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Araç küçük motor hacmiyle yakıt konusunda oldukça büyük bir tasarruf yapabilmektedir.

Yeni Ford Focus 1.6 titanium fiyatı ise 73.110 TL olarak karşımıza çıkıyor. Kişilerin tercih ettikleri donanımsal özelliklere göre her iki motor seçeneğinde de fiyat farkları ortaya çıkabilmektedir. 1.6 motora sahip Ford Focus modelleri 60.060 TL’den başlamaktadır. Motor ve donanım seçeneklerinin yanı sıra aracın yakıt türü de fiyatı ciddi anlamda etkilemektedir. Dizel modellerin daha yüksek fiyatı sahip olduğu görülmektedir.

yeni ford focus sedan

Bir önceki araba yazımızda Nissan Modellerinde İndirim ve Kredi Kampanyası isimli yazımızda Nissan düşük faizli kredi, Nissan kredi imkanları ve Nissan Qashqai kampanyası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins