Güncel Ford Fiesta Fiyatları

Güncel Ford Fiesta Fiyatları

Ülkemiz genelinde araç sahiplerinin en çok şikayet ettiği konunun pahalı yakıt fiyatları olduğu görülüyor. Bu durumun farkında olan otomobil üreticileri ülkemiz pazarında motor hacimlerini küçültmekte veya yakıt tüketimini azaltacak teknolojiler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

İlk modellerinden başlayarak günümüze kadar ekonomikliğiyle bilinen Ford tarafından üretilen Fiesta modeli günümüzde yeni modellerinde de ekonomikliğini devam ettirmektedir. İkinci el araç piyasasına bakıldığında bile otomobil alacakların Fiesta’yı tercih etmeye çalıştıkları dikkatlerden kaçmamaktadır.

Yeni model Ford Fiesta almayı düşünenler için aşağıda güncel resmi fiyat bilgileri bulunmaktadır. Zaman zaman firma tarafından yapılan kampanyalar ile fiyatlarda düşmeler de yaşanabilmektedir.

Fiesta modelinin temel donanımı olarak bilinen Trend 1.25 82PS modeli şuan 42.110 liradan satışa sunulmaktadır. Peşin ve kampanya dahilinde alındığında ise bu fiyat 38.795 liraya kadar düşmektedir. Ayrıca kredi destekli olarak da 40.870 liraya satılmaktadır.

Tüm modellerde olduğu gibi farklı motor seçeneklerine ve donanımsal özelliklere göre fiyatlar artmaktadır. Şuan Titanium 1.5 TDCi 75PS olarak adlandırılan ful model 56.115 liradan satışa sunulmaktadır. Aynı şekilde bu modeli peşin olarak kampanya dahilinde aldığınızda 52.800 liraya düşmektedir. Kredi desteğiyle alındığında ise 54.460 liraya araca sahip olabilirsiniz.

Verilen 2014 Ford Fiesta fiyatları Ford Otosan merkezlerinde geçerlidir. Firma tarafından değişiklik yapılabilmektedir.

yeni model fiesta fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Model Arabaların Fiyatları isimli yazımızda 2015 model arabaların fiyatları ve yeni model araç fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.