Ford Focus 1.6 TDCi Titanium Fiyatı

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium Fiyatı

Ülkemiz genelinde Ford Focus modelinin hem sedan hem de hatch back kasası tutulmaktadır. Sedan kasası özellikle geniş aileler tarafından tercih edilebilmektedir. Tasarım olarak hem klasik hem de sportif ayrıntıları bir arada bulundurması dikkatlerden kaçmıyor. Oldukça geniş bir iç hacme sahip olan Focus modelinin yenilenmiş kasasında birçok ayrıntı da yer almaktadır. Yenilenen ön far ve ızgara kısmının araca güçlü ve iddialı bir görünüm kazandırdığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Ford Focus Motor Özellikleri

Tasarım konusunda her hangi bir kusuru bulunmayan modelin teknik özelliklerine bakacak olursak bizleri ilk olarak 1.6 litre hacmindeki dizel güç ünitesi karşılamaktadır. Yeni Focus 1.6 dizel sedan modelinde bulunan güç ünitesinden toplam 115 HP güç elde ediliyor. 1345 kg kasa ağırlığına sahip bu model sahip olduğu güç ünitesiyle 0’dan 100 kilometre hıza 10.9 saniyede ulaşabiliyor. Düz şanzıman sistemine sahip olan araçta 6 ileri vites yer almaktadır.

Yakıt Tüketimi

Performans açısından beklentileri karşılayabilen aracın tüketim değerleri de ilgi çekmektedir. Ford Focus 1.6 dizel yakıt tüketim değerleri için fabrika verilerinde şehir içinde 5.7 litre, şehir dışında 3.7 litre değerleri yer almaktadır.

Fiyat

Yeni Focus 1.6 dizel sedan fiyatı 68.780 TL’dir.

2015 model ford focus sedan dizel

Bir önceki araba yazımızda 2015 Model BMW 1 Serisi isimli yazımızda BMW 1 yakıt tüketimi ve Yeni BMW 1 serisi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins