Ford Binek ve Ticari Araçlarda Ekim Kampanyası

Ford Binek ve Ticari Araçlarda Ekim Kampanyası

Ekim ayı boyunca geçerli olacak olan Ekim Ford araç kampanyası sadece belirli sayıdaki araç için geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin zaman kaybetmeden yetkili bir satış temsilcisine uğramaları yeterli olmaktadır.

Ticari modeller için düzenlenen fırsatlarda müşterilere faizsiz kredi olanağı sunuluyor. Bu kapsamda 24 ay ödemeli kredilerde her hangi bir faiz uygulanmamaktadır. 30.000 TL ve 30 ay vadeli ticari araç kredilerinde ise yüzde 0,75 oranında faiz uygulanıyor. Kredi değeri 18.000 TL’ye kadar ise 18 ay taksit şartıyla sıfır faiz oranıyla kredi imkanı sunulmaktadır.

Ford binek araç kampanyasında ise 30 aya kadar vadeyle 0,75 faiz oranı uygulanarak 30.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Kampanya kapsamında Ford Fiesta modeli 39.175 TL’den başlayan fiyatlar satın alınabilmekte ve son derece uygun koşullarda ödeme planı oluşturulabilmektedir. Ford Ekim ayı kampanyaları hem binek hem de ticari araçları kapsadığından dolayı büyük bir ilgi görmektedir. Kampanya için ayrılan stokların bitmenden kararınızı vermeniz tavsiye edilmektedir. Bütçenize uygun olan krediyi seçebilir ve maddi açıdan her hangi bir zorluk yaşamadan istediğiniz model Ford marka araca sahip olabilirsiniz.

güncel ford araç kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Güncel Ford Focus Fiyatları isimli yazımızda 2014 model Ford Focus fiyatları, Ford Focus 1.0 titanium fiyatı ve Yeni Ford Focus 1.6 titanium fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins