Filo Kiralamanın Avantajları

Şirketlerin faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan araçlar için birçok firma tarafından filo kiralama hizmeti sunulmaktadır. Filo kiralama hizmetleri beraberinde birçok avantajı da getiriyor. Bilindiği üzere otomobillerin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için hem teknik anlamda hem de yasal anlamda birçok işlemin zamanında yapılması gerekir. Filo kiralama hizmetlerinde ise tüm bunları sizin yerinizi filonuzu kiraladığınız şirket yapmaktadır.

Aylık Kira Bedelini Vergiden Düşün

Filo kiralamanız durumunda aldığınız hizmet karşılığında ödediğiniz bedeli kurumlar vergisinden düşebilirsiniz. Bunun yanı sıra filo kiralama bedeli için düzenlenen faturadaki KDV de gider olarak kabul ediliyor.

Filo Kiralama – Finansal Kazançlar

Filo kiralayarak araç alımında kullanacağınız sermayeyi daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası, kasko poliçeleri, motorlu taşıtlar vergisi, muayene ücretleri, lastik değişimi ve bakım giderleri gibi akıllara gelebilecek tüm giderler filo kiralama şirketiniz tarafından ödenmektedir.

Filo kiralama hizmetlerinde şirket seçimi son derece büyük bir önem taşıyor. Güvenilir bir firmanın tercih edilmemesi durumununda istenmeyen problemlerin ortaya çıkması olasıdır. Bu sebepten dolayı referanslarına güvendiğiniz firmalar ilk tercihiniz olmalıdır.

filo kiralama aylık ücretleri

Bir önceki araba yazımızda Alfa Romeo Giulietta Nakit İndirim Kampanyası isimli yazımızda 2015 giulietta yorumları, alfa romeo fiyat listesi ve yeni giulietta fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins