Fiat Linea 1.3 Multijet Pop İncelemesi

Fiat Linea 1.3 Multijet Pop İncelemesi

Fiat’ın ürettiği diğer modellerde olduğu gibi Linea modelinde de birbirinden farklı motor ve donanım seçenekleri bulunmaktadır. Fakat satış rekorları kıran bu modelin ülkemizde en çok Linea 1.3 Multijet versiyonun tercih edildiği dikkatlerden kaçmamaktadır. Düşük yakıt tüketiminin yanı sıra etkili performansıyla herkes tarafından tercih edilebilecek bir araçtır.

Genişletilmiş iç mekan ve bagaj hacmiyle ailelerin rahat edeceği bu aracın dış tasarımı da oldukça modern görünmektedir. Fiat Linea 1.3 Multijet dizel yakıt kullanmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Linea 1.3 dizel yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı karma kullanımda 4.9 litrelik değeriyle karşımıza çıkmaktadır.

1.3 litre hacmindeki motorundan 95 hp güç elde edilebilen modelin maksimum hız değeri 170 kilometre olarak belirtilmektedir. 0 kilometreden 100 kilometre hıza çıkış süresi ise 13.8 saniyedir. 5 ileri düz vitesiyle güç aktarımını yapan aracın yıllık vergisi de düşük motor hacminden dolayı oldukça ekonomiktir. Günümüz itibariyle aracın vergisi 537 TL’dir.

Fiat Linea 1.3 Dizel Multijet Pop Fiyatı

Özellikleri belirtilen Linea 1.3 multijet pop fiyatı 48.350 TL’dir. Çeşitli kampanyalardan yararlanılarak fiyat daha da aşağıya çekilebilmektedir.

2014 yeni fiat linea dizel fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Makyajlı BMW 1 Serisi isimli yazımızda Makyajlı BMW 1 fiyatı ve Yeni BMW 1 dizel gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • fiat linea 1 3 multijet pop yorumları
  • fiat linea 1 3 multijet yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir