Fiat Egea Sedan Satışa Sunuluyor

Fiat Aegea projesi olarak otomobil severlerin karşısına çıkan konsept modelin ardından marka yaptığı resmi bir açıklamayla ilk modelinin adını ortaya çıkardı.

Linea Modelinin Yerine Geçecek

Adını Ege Denizi’nden alan modelin ilk üretileceği sedan versiyonu Egea adı altında satışa sunulacak. Modern ve iddialı bir dış tasarıma sahip olduğu dikkatlerden kaçmayan Fiat Egea sedan modelinin yerine geçeceği Linea modeliyle büyük bir benzerlik taşıdığı dikkatlerden kaçmıyor.

Fiat Egea Sedan Modeli

Fiat Egea Sedan Modeli

Fiat Egea Hem Benzinli Hem Dizel

Farklı güç seçenekleriyle satışa sunulacak olan Fiat Egea modelinin hem benzinli hem de dizel motor seçenekleriyle satışa sunulacağı belirtilirken aynı zamanda manuel ve otomatik şanzıman seçeneklerinin de sunulacağı belirtiliyor.

Yakıt tüketimi ve performans olarak oldukça başarılı bir model olacağı iddia edilmekte olup satış fiyatı olarak da rakiplerinin bir adım önünde olacağı tahmin ediliyor.

Kasım Ayında Türkiye’de

Kasım 2015’de ülkemizde satışa sunulacak olan Fiat Egea modeli aynı zamanda Türk mühendislerinin imzasını taşımasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Fiat Egea İç Mekan Tasarımı

Fiat Egea İç Mekan Tasarımı

 

Bir önceki araba yazımızda Nissan Qashqai ve Kia Sportage Teknik Karşılaştırması isimli yazımızda Kia Sportage, Nissan Qashqai ve Sportage Qashqai gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • fiat egea

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins