Fiat 500L Living Lounge 1.6 İncelemesi

Fiat 500L Living Lounge 1.6 İncelemesi

Nostalji tasarımları tekrar hayata geçiren Fiat, ortaya çıkardığı 500 L modelleri büyük bir ilgi görmüştür. Serinin farklı modelleri de firma tarafından üretilmeye devam edilmektedir. İlk olarak trafikte kullanılması rahat ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olduğu için daha çok gençler tarafından tercih edilen aracın yeni modeli geniş ailelere hitap etmektedir.

500 L modelinden sonra piyasaya sunulan Living adı verilen model de 7 kişilik koltuk düzeni bulunmaktadır. Hem iç hem de dış tasarımıyla benzer araçlarla arasında büyük bir fark yaratan Fiat mühendisleri aracı eğlence konseptine göre tasarlamışlardır.

7 kişilik Fiat 500L modelinde 1.6 litre hacminde motor bulunmaktadır. 100 km hıza 10.9 saniyede ulaşabilen araç maksimum 189 km hıza ulaşabiliyor. 6 ileri şanzımana sahip aracın performansının oldukça başarılı olduğu görülüyor. 7 kişilik Fiat 500L ortalama 6.8 litre olarak belirtilmiştir.

Yumuşak süspansiyonlarıyla her ne kadar da rahat bir yolculuk imkanı sunulsa da aracın motor sesinin iç mekana rahatsızlık verdiği dikkatlerden kaçmıyor. Çarpışma testlerinden de tam not almayı başaran modeli tüm aileler rahatlıkla tercih edebilir.

7 kişilik 500l modeli

 

Bir önceki araba yazımızda Ekonomik Araç Renault Symbol İncelemesi isimli yazımızda Renault Symbol yıllık vergisi, Yeni Renault Symbol fiyatı ve yeni Symbol yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins