Fiat 500L 1.6 Multijet Fiyatı ve Teknik Özellikleri

İtalyan otomobil üreticisi Fiat gectigimiz yıl içerisinde tasarım anlayışında farklılığa gidip yıllar öncesinde ürettiği modelleri tekrar yorumlayarak üretme kararı almıştır. Son zamanlarda büyük bir ilgi gören Fiat 500 serisi otomobiller aynı zamanda nostalji serisi olarak da kabul edilebilmektedir.

Geniş ailelere yönelik üretilen yeni Fiat 500L modelleri arasından 1.6 litre motor hacmine sahip olan Fiat 500L 1.6 multijet kullanıcıları araçlarını büyük bir memnuniyetle kullandıklarını belirtmektedirler.

Aracın geniş ve ferah bir iç mekana sahip olması geniş aileler için büyük bir rahatlık sunmaktadır. Aynı zamanda iç mekanda yer alan multimedya sistemleri sayesinde yolculuklar keyifli keyifli bir hale getirilmektedir.

Fiat 500L modelinde 1.6 litre hacminde 120 HP güç üreten dizel güç ünitesi bulunmaktadır. Maksimum tork değeri ise 320 Nm olarak belirtiliyor. Güç konusunda oldukça verimli olan bu araç büyük boyutlarına rağmen 0’dan 100 kilometreye 11 saniyede çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra güç aktarımı da manuel 6 ileri şanzıman sistemiyle sağlanıyor.

Fiat 500L 1.6 Multijet Beats Edition fiyatı kısa bir süre için indirimde olup 67.520 TL’ye satılmaktadır. Aracın donanım paketlerine göre fiyat üzerinde değişimler meydana gelebilmektedir. yeni fiat 500 L dizel fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Skoda Octavia 1.6 TDI Ambition İncelemesi isimli yazımızda 2015 Skoda Octavia 1.6 turbo dizel, Octavia 1.6 dizel Ambition ve yeni kasa Octavia 1.6 dizel gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins