Ferrari Yeni Modelini Tanıttı

Ferrari Yeni Modelini Tanıttı

 

 

Lüks spor otomobiller arasında çok sevilen araçlardan biri de İtalyan harikası Ferrari’dir. Paris oto fuarında son gözdesi GTC4Lusso T’yi tanıtan Ferrari, yeni modelinin tüm özelliklerini açıkladı. Ferrari meraklıları buyurun… Lüks spor otomobillerden Ferrari’nin yeni GTC4Lusso T’si, V8 turbo beslemeli motora sahip. Ferrari’nin 4 koltuklu ilk modeli aynı zamanda. Hem spor, hem dört koltuklu… Araç hem günlük ve sportif kullanım için hem çok fonksiyonlu araç arayanlara özel. Ferrari motoru yılın en iyi motoru ödülünü almıştı. Yeni model, 3.5 saniye içinde 100 km/s hızlanabiliyor. Limit hızı ise 320 km/s olarak açıklandı. V8 turbo motora sahip ilk spor Ferrari modelinde 610 ps beygir gücü var. 760 nm torkun maksimum gücü ise 7500 d/d. 3 kapılı spor aracın sunroof’u da var. FF modelinin isim değiştirerek GTC4Lusso olarak karşımıza çıkmasından sonra 2017 model Ferrari GTC4Lusso T, piyasaya bambaşka bir soluk getirdi.

Ferrari alıcılarını büyüleyen bir tasarım ile ve yepyeni özellikleri ile son model İtalyan spor lüks aracın tanıtımı gerçekleşti. Dört tekerlek çekişli 2+2 koltuk düzenine sahip bu model her bakımdan Ferrari ailesinin diğer fertlerinden ayrılıyor. Motoru daha yüksek kapasitede güç üretiyor, iç alanda teknolojik gelişmeler ve konfor daha yüksek düzeyde, dış tasarımı ise çok daha dinamik bir yapıya sahip. 6.3 litrelik 12 silindir hacmindeki motoru size bambaşka deneyimler yaşatacak. Daha geniş ve donanımlı olarak üretilen çok fonksiyonlu multimedya ekranı panelin gurur kaynaklarından sadece bir tanesi. Klima ve havalandırma kanallarından direksiyon simidine konsoldan yolcu alanlarına kadar her detay ince ince düşünülmüş. Ferrari bu kez dersine daha çok çalışmış. Hem görsel hem işlevsel anlamda harikalar yaratmış.

Ferrari Yeni Modeli Resimleri

Bir önceki araba yazımızda Geniş Araçlar Neden Tercih Edilir isimli yazımızda Geniş Araç Modelleri, Geniş Araç Tercihi ve Geniş Araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins