Evidea Oto İç Aksesuarları

Evidea Oto İç Aksesuarları

Araç sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de iç aksesuarlar oluyor. Evidea’da en gerekli oto iç aksesuarları satışta. Tutacaklar, araç stickerları, oto organizerleri, güneşlikler, araç saatleri, araç küllükleri, oto paspasları, koltuk kılıfları, oto askıları, kolçaklar, direksiyon kılıfları, bagaj havuzları, oro perdeleri, emniyet kemeri ve aksesuarları, pedal setleri ve araç süsleri fiyat ve özelliklerine bakalım. Evidea Oto İç Aksesuarları fiyat ve ürün bilgileri sizlerle. Tutucular Universal, Automac, Practica, Patrix gibi markaların uygun fiyatlar tutucuları çok amaçlı. Kaydırmaz rulo 2,90 TL. Araç içi pratik göz 7,90 TL. Vantuzlu tutacak 10 TL.

Direksiyon arası telefon tutucu çok ihtiyaç duyulan ürünlerden ve sadece 5,90 TL. Telefon, tablet ve navigasyon standı, akrobatik tutucu gövde gibi ürünler de mevcut. Stickerlar 3 TL ve 20 TL arasında değişiyor. Oto Organizerleri Evidea Oto İç Aksesuarları arasında yine en fazla ihtiyaç duyulan ürün gruplarından biri organizerler. Koltuk arkası düzenleyici 9,90 TL. Bardak tutucu, koruyucu kılıf, bagaj çantası, telefonluk ve pek çok ürün mevcut. Güneşlikler 5 TL ile 40 TL arasında fiyatları değişiyor. AutoCet, Day, Geko gibi markaların güneşlikleri yaz günleri için ideal ürünlerden. 5 TL’ye kapı altı stoperi Practika markalı.

Oto Paspasları 50 TL ile 100 TL aralığında Universal, Bosse gibi paspasları Evidea.com adresinde bulabilirsiniz. 3D havuzlu oto paspasları şık ve kaliteli. Koltuk Kılıfları Otomobilini temiz ve düzenli kullanmak isteyenler için 150 TL’ye kadar kaliteli kılıflar mevcut. Gri, bej, kırmızı ve diğer renkler mevcut. Düğmeli, korumalı, ultra class türler mevcut. Direksiyon Kılıfları Evidea sitesinde Schwer, Autokit, Carspeed gibi markalarda maksimum 100 TL’ye kadar direksiyon kılıflarını bulabilirsiniz. Nikelajlı, lüks, deri, bambu, örgülü, sarmalı, kokusuz türler mevcut. Bagaj Havuzları Evidea Oto İç Aksesuarları bagajınızı da düşünüyor. 50 TL ile 250 TL arasında fiyatlar değişiyor.

Sedan ve HB araçlara özel her marka ve modele göre bagaj havuzu mevcut. Oto Perdeleri Güneşlik setiyle birlikte perde setleri 26 TL ile 48 TL arasında Evidea’da satılıyor. Aracınıza asmak ve iç mekana şıklık katmak için 5,90 TL’ye renkli zar anahtarlıklar da Autocet markalı. Emniyet kemeri olarak çocuk emniyet tutucu kırmızı renkte ve tek ürün olarak kalmış. 19 TL’de 13 TL’ye düşen fiyatıyla ideal bir ürün. Son olarak Momo marka manuel vites pedal seti siyah, altın ve mavi renk seçenekleriyle 29,90 TL ve 31,50 TL fiyatında.

Bir önceki araba yazımızda Araba Aksesuar Kullanım Kuralları isimli yazımızda Araba Aksesuar Kullanım Kuralları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • https://araba10 com/evidea-oto-ic-aksesuarlari/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins