En Son Araba Modelleri

En Son Araba Modelleri

En son araba modelleri güncel olarak yayınlanan oto haber ajandalarında veya dergilerinde son dakika haber niteliğinde duyurulmaktadır. Bütün bu konularda en son gelişmeleri bulmak mümkün olmaktadır. Her yeni çıkan modelin özellikleri ve kullanım bakımından sağladığı faydalar ve sürüş teknikleri bu tür haber konusu olarak gündemde yerini almaktadır. Son olarak gündem haberlerinde yer alan otomobil markalarının piyasaya sürmüş olduğu yeni araba modelleri;

ALFA ROMEO En son araba modelleri konusunda sıralamaya giren en çok kullanılan araba markalarından olan Alfa Romeo, 2017 yılının ilk üç ayı içinde piyasaya sürmüş olduğu GUİLİA seçkin özellikleri içinde barındırmaktadır. Öncelikli özelliği olarak 5.9 litre tüketim ile göze çarpan Ferrari motor seçeneği olmaktadır. 100 kilometrede 5.9 yakıt tüketimi ile kullanıcılarına etkili görünen en son versiyon Alfa Romeo Modeli Guilia özel sipariş kapsamında satışlar gerçekleştirmektedir.

BMW En son araba modelleri serisinde yer alan BMW 2017 yılında 5 serisi ile giriş yapmaktadır. Bu seri kapsamında 520d yanında 530i modelleri ile 2017 yılının aranan otomobil marka ve modellerini oluşturmaktadır.

CITROEN Bu kapsamda yer alan modellerini 2017 itibari ile piyasaya iddialı bir şekilde sürecek olan Citroen en son araba modelleri içinde sedan tarzını yansıtan C-Elysee ile yollarda yerini almaktadır. Binek otomobil serisinde en konforlu yolculukların yapılmasına imkan sağlayan model ekonomik yapısı ile de dikkat çekicidir.

DACİA Son yılların yükseliş trendini oluşturan otomobil markası bir anda piyasaları alt üst etmeyi başarmış görünmektedir. Geçmiş yıllarda ortaya çıkarmış olduğu olumsuz notlarını Renault desteğini almasıyla birlikte grafiklerde bir anda yükselişe geçmiş durumdadır. En son araba modelleri kapsamında en çok satan otomobil modellerinden olan Dacia Duster yeni EDC şanzıman modeli ile iddialı giriş yapmış durumdadır.

FIAT Fiat otomobil markası geçmiş yıllardan günümüze birçok değişime uğrayan modelleri ile gündemdeki yerini ilk günkü gibi korumaktadır. Bu anlayış içinde olan Fiat otomobil firması en son araba modelleri kapsamında ilk yıllarında ortaya çıkarmış olduğu 124 serisinin yeni yüzü ile 124 Spider ile piyasada yer alacaktır.

FORD Amerikan serisinin en son araba modelleri olarak piyasada yeni yüzü SUV tarzı olan KUGA değişime uğrayarak yollarda yerini almayı planlamaktadır. 1.5 litrelik dizel yakıt tüketimine sahip motor yapısı ile tork ve dinamik yapısını geliştirmiş durumdadır.

HONDA Bu seri içinde yıllardır piyasada olan CİVİC modeli üzerinde değişim uygulayarak en son araba modelleri serisine katmayı planlamaktadır. Civic sedan RS 182 beygir güç ve 1.5 litrelik motor tipi ile piyasada yerini alacaktır.

Bir önceki araba yazımızda Araba Alım Satım İşlemlerinde Bilinmesi Gerekenler isimli yazımızda Araba Alım Satım İşlemlerinde Bilinmesi Gerekenler gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins