Elektrikli Renault Zoe Başlangıç Fiyatı Belli Oldu

Elektrikli araçların yaygınlaşması ile birlikte sektörde adından söz ettirmek isteyen Renault yen Zoe modelini tamamen elektrikli olarak sunacak. Yeni Zoe modelinin fiyatını açıklayan Renault Zoe modeli için 13.495 Pound başlangıç fiyatı ön gördü. B segmentinde yer alan Renault Zoe için pil kiralama ve pile tamamen sahip olma gibi teklifleri de göz önünde bulundurarak fiyatlandırmasını tamamladı.

Renault Zoe

Renault Zoe

Sadece elektrik motoru ile yol alabilen yeni Renault Zoe 250 km’lik menzile sahip. Bu menzil kış aylarında 114 km’ye kadar düşebiliyor. Yeni Renault Zoe için hızlı şarj ünitesi de sunuluyor. 3 ya da 4 saat içinde aracın bataryasını tamamen dolduran hızlı şarj ünitesinin fiyatı ise İngiltere’de 500 Pound olarak açıklandı.

Elektrikli Renault Zoe

Elektrikli Renault Zoe

Yeni Renault Zoe’nin başlangıç fiyatı 13.495 Pound olarak açıklandı ancak bu fiyata batarya dahil değil. Renault yeni Zoe için aylık batarya kiralama ücretini ise 45 Pound olarak belirledi. yeni Zoe’ye bataryası ile birlikte sahip olmak isteyenlerin 18.945 Pound ödemesi gerekiyor. Yeni Renault Zoe’nin menzilinin düşük olması 7/24 yol yardımını da mecburi kılıyor. Yani yeni Renault Zoe ile şarj yüzünden yolda kalanlar 7/24 yol yardımından ücretsiz yararlanabiliyor.

Bir önceki araba yazımızda 2016 Tesla Model X Fiyatları Açıklandı isimli yazımızda Fiyatı, Model X ve Tesla gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins