Ekonomik Araç Renault Symbol İncelemesi

Ekonomik Araç Renault Symbol İncelemesi

Ülkemizdeki vergilerden dolayı yakıt fiyatlarının ne derece yüksek olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Uzun yol veya günlük sürekli kullananlar için bir vazgeçilmez haline gelen Renault Symbol daha da ekonomik bir hale getirilmektedir.

Aracın üçüncü nesil modeli satışa sunulmuş olup geçtiğimiz yıllarda elde ettiği satış rekorunu bu sene de kırması beklenmektedir. Bu modelde otomobil severlere iki farklı benzinli ve dizel motor seçenekleri sunulmaktadır. Yeni Renault Symbol fiyatı 28.240 liradan başlamaktadır. Tercih edilen donanımlara göre bu fiyatta artış meydana gelebilmektedir.

Her ne kadar ani hızlanmalarda ve yüksek hız performanslarında alt seviyelerde bulunsa da yeni Symbol yakıt tüketimi minimum seviyelerde tutulmaktadır. Bir önceki modeline göre daha da büyütülen aracın iç tasarımında kullanılan malzemelerdeki kalite değişimi de dikkatleri çekmektedir. Renault Symbol yıllık vergisi ve bakım masrafları açısından ülkemizde kullanılan en ekonomik araçlar arasında liderliğini bu modeliyle de korumaktadır.

Genişletilen bagaj ve iç hacim sayesinde geniş aileler de aracı rahatlıkla tercih edebilirler. Firma tarafından kullanılan güvenlik sistemleri normal kullanımlarda yeterli olmaktadır. Fakat ani frenlemelerde araçta bir miktar kayma meydana geldiğinden dolayı kullanıcıların bu duruma dikkat etmeleri tavsiye ediliyor.

yeni symbol ne kadar

Bir önceki araba yazımızda Renault Captur Otomatik ve Dizel isimli yazımızda Captur 1.5 dizel, Captur 1.5 otomatik dizel ve Yeni Renault Captur gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.