Ekonomik Araç Fiat Panda 1.2 Özellikleri

Ekonomik Araç Fiat Panda 1.2 Özellikleri

Şehir içi kullanımlara özel olarak üretilen küçük sınıf kategorisinde birçok farklı markada araç bulunmaktadır. Ülkemizde hem binek hem de ticari araç markaları arasında Fiat’ın bulunduğu lider konum herkes tarafından bilinmektedir. Fiat tarafından üretilen yeni Fiat Panda 1.2 modeli de küçük sınıf araçlar arasında rakiplerini ciddi anlamda geri planda bırakabilmektedir.

Dış tasarımında kullanılan modern hat ve çizgilerin yanı sıra araç boyutlarına uygun olarak son derece zarif görünmektedir. İç tasarımda ise sadeliğin getirdiği modern bir görünüm bulunmaktadır. Ayrıca şehir içi kullanıma uygun olarak sürücünün pratik kullanımına yönelik bir tasarımın tercih edildiği dikkatlerden kaçmamaktadır. 2014 Panda 1.2 motora sahip araçta 69 HP güç üretilmektedir. Araç 0 km hızdan 100 km hıza 14.2 saniyede ulaşabiliyor. Ayrıca aracın maksimum hız değeri ise 164 km/s olarak belirtilmiş. Yapılan testler sonucunda Fiat Panda modelinin şehir içi yakıt tüketim değerinin 100 km de 6.7 litre olduğu görülmektedir. Şehir dışı kullanımlarda ise bu değer 5.2 litre civarına düşmektedir. Şuan ki yakıt fiyatları dikkate alındığında aracın km de 27 kuruş yaktığı söylenebilir.

Yıllık vergisi 537 lira olup Fiat Panda 1.2 fiyatı 33.400 olarak listelerde yer almaktadır. Ekonomik ve şehir içi kullanım için uygun olan aracı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.


yeni panda 1.2 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Hyundai Yeni ix35 İncelemesi isimli yazımızda Hyundai ix35 1.6 benzinli, Hyundai ix35 2.0 dizel ve Hyundai yeni ix35 modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins