Dünyanın En Pahallı Arabaları

Dünyanın En Pahallı Arabaları

 

Bazen hayal gibi gördüğümüz arabalar vardır ya yanından geçmek bile içimizi ısıtır. Bu arabalar dünyaca tanınmış ve fiyatı çok fazla pahallı olan araba modelleridir. Sayılı ve üretimi az olan rabalardır. Normal bir insanın sahip olması mümkün değildir. Servet değerinde bir arabaya sahip olmak için kişinin milyoner olması gerekir. Sizlere dünya çapında çok konuşulan ve dünyanın en pahallı arabaları olan bir kaç çılgın araba model ve fiyatlarından söz edeceğiz. O halde sizi daha fazla merakta bırakmak istemiyoruz. Bu dudak uçuklatan araba modelleri neler hep birlikte öğrenelim,aydınlanalım.

Ferrari Enzo (670 bin dolar) değerinde bir fiyat ile piyasaları adeta salladı. Çılgın araba tasarımcıları bu modellerde akıl almaz özellikler mevcuttur. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek üstün özellikleri ile dünya çapında adını marka yapan Ferrari Enzo (670 bin dolar) fiyatlar ile sahiplerini beklemektedir. Neredeyse üretimi sayılı olan ve çok zengin insanların satın alabileceği,kırmızı rengi modelleri ile zirvede on numara olmayı sürdürüyor.Instagram ve twitter sitelerinde en çok haber olarak gündeme gelen ve resimleri ile paylaşımı milyonları bulan bu şahane arabalar gerçekten hayal gibi biri izlenim yaratmaktadır.

McLaren F1 (970 bin dolar) kapıları açılır kanatlı bir özelliğe sahip olan ve neredeyse bu özellkte çok nadir araba bulunan üstün bir model olarak bilinmektedir. Çılgın yarışçıların en çok tercih ettiği serüven solu bir görselliğe sahiptir. 970 bin dolar fiyat birimine sahip olan McLaren F1 çok sevilen ve tutulan bir marka olmayı başardı. Sayılı üretimi olan ve çok pahallıya satılan bu modeller akıl almaz özellikleri ile görenleri hayrete düşürüyor.

Zenvo ST1 (1 milyon 225 bin dolar) gri ve gümüş renkleri ile hayal gibi bir duruşa sahiptir.İçinde kullanılan en küçük aksesuarlar bile milyarlar değerindedir. Konforu ve huzuru en içten yaşatan yakıt konusunda en kaliteli hizmeti sağlayan sizi yolda bırakmayan hayal gibi bir araba. Bu tür arabalar ancak insanın rüyasında olur. Alıcısı için verilen miktarın karşılanması oldukça zordur.

Zenvo ST1 (1 milyon 225 bin dolar) fiyat birimi ile piyasayı adeta salladı.Bu çılgın ve çok tutulan arabalar en çok konuşulan pahallı araba haberi oldu.

Maybach Landaulet (1 milyon 380 bin dolar) üstü açılır özelliği ile konforu ve rahatlığına diyecek yok. En pahallı arabalar arasında listeleniyor ve 1 milyon 380 üstü fiyatlarla satışa sunuluyor.Dünyanın En Pahallı Arabaları bunlarla sınırlı da değildir.

Bir önceki araba yazımızda Araba Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir isimli yazımızda Araba Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins