Dacia ve Renault Faizsiz Kredi Fırsatı

Renault Grup bünyesinde faaliyet gösteren Dacia ve Renault marka araç sahibi olmak isteyenlere son derece avantajlı bir fırsat sunuyor. Mayıs ayına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında tüm Dacia ve Renault marka binek ve hafif ticari modeller için faizsiz kredi fırsatı sunulmaktadır.

Model ve yıl farkı olmaksızın 15 ay  vadeyle 15.000 TL değerindeki kredi yüzde sıfır faizle araba sahibi olmak isteyenlere verilmektedir. Kredi ihtiyacının 15.000 TL’den yüksek olması durumunda ise 48 ay vadeye kadar yüzde0,84 faiz oranıyla talep edilen tutar kadar kredi imkanı bulunmaktadır.

Mayıs ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyada Renault marka araçların satış fiyatları üzerinden yüzde 100’üne kadar kredi talebinde bulunulabilmektedir.

Renault ve Renault çatısı altında üretimlerini gerçekleştiren ekonomik otomobil üreticisi Dacia modelleri ülkemizde oldukça büyük bir ilgi görmektedir. En çok tutulan araçların bu iki markaya ait olması da özellikle ilerleyen zamanlarda aracını satmak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Araçların ikinci el piyasalarında çok hızlı bir şekilde satıldığı görülüyor.

Yukarıda belirtilen kredi kampanyası sadece yetkili Renault ve Dacia bayilerinde geçerlidir.

renault faizsiz kredi

Bir önceki araba yazımızda Toyota Mayıs Kampanyaları isimli yazımızda toyota faiz oranları, toyota yaris ve yeni yaris hibrit gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.