Dacia Duster Fiyatları

Dacia Duster Fiyatları

Ülkemizde ekonomik araçların daha çok tutulduğu gerçeği herkes tarafından bilinmektedir. Diğer ülkelere kıyasla ülkemizde akar yakıt fiyatlarının son derece yüksek olmasından dolayı kişiler tarafından motor hacmi küçük motorlar tercih edilmektedir. Yakıt masrafına ek olarak ise motorlu taşıtlar vergilerinin de ne kadar yüksek olduğu görülüyor. Küçük motorlu araçların tercih edilmesinin bir diğer sebebi de vergilerdir.

Dacia Duster 1.5 ve 1.6 litrelik motor hacmiyle satışa sunulmaktadır. Diğer markalarda olduğu gibi Dacia Duster alacaklara da farklı birçok donanım paketi sunuluyor. Satış listesinin ilk başında bulunan ve en düşük satış fiyatına sahip olan model Dacia Duster 1.5 4×2’dir. Bu model şuan 48.650 TL’den satışta olup çeşitli kampanyalardan yararlanıldığında fiyat daha da düşebilmektedir.

Ayın modelin 4×4 versiyonun satış fiyatı ise 53.400 TL’dir. Dacia Duster 1.6 Ambiance 4×2 ise 42.400 TL ile satılmaktadır. Ayrıca bu modelin fabrika çıkışlı LPG versiyonu da mevcuttur. Bu model ise şuan 45.400 TL’den alıcılarını beklemektedir. Dacia tarafından belirli aralıklarla kampanyalar düzenlenmekte ve bu kampanyalar aracılığıyla uygun ödeme koşulları sunulmaktadır.

2014 dacia duster fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Land Rover Defender İncelemesi isimli yazımızda 2016 Land Rover Defender, Yeni Defender modeli ve Yeni Land Rover Defender gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.