Citroen Yeni DS Modelleri Fiyat Listesi Açıklandı

Citroen’in premium modelleri olarak gün yüzüne çıkarılan DS modelleri ülkemizde satışa sunuluyor. Citroen DS modellerinin geniş motor ve şanzıman seçeneklerine sahip oldukları görülüyor.

Otomotiv pazarında DS modelleriyle yeni bir çıkış yakalamak isteyen Citroen’in ülkemizde nasıl bir başarıya imza atacağı merak edilmektedir.

DS Ailesinin Girişi Modeli: Citroen DS3

Giriş seviyesi olarak tanıtılan Citroen DS3 modeli için yeni 6 kademe EAT6 otomatik şanzıman seçeneğiyle birlikte 1.2 litre hacminde 110 hp üreten turbo benzinli bir motor seçeneğinin de eklendiği belirtiliyor.

  • Citroen DS3 1.2 VTI 82 HP ETG 71 bin TL
  • Citroen DS3 1.2 PureTech 110 HP EAT6 80 bin TL
Yeni Citroen DS3 Modeli

Yeni Citroen DS3 Modeli

Kompakt DS Modeli: Citroen DS4

Kompakt bir model olarak satışa sunulan Citroen DS4 modelinin bünyesinde 1.6 litre hacminde dizel motor bulunmakta olup EAT6 şanzımanla güç aktarımı sağlanmaktadır.

  • Citroen DS4 1.6 BluHDi 120 HP EAT6 100 bin TL
Yeni Citroen DS4 Modeli

Yeni Citroen DS4 Modeli

Yeni Makyajlı Citroen DS5

Geçirdiği makyaj operasyonuyla birlikte yeni bir görünüme kavuşan DS5 modelinde ise 1.6 litrelik güç ünitesi yer alıyor. THP teknolojisine sahip yeni güç ünitesiyle birlikte 165 HP güç üretildiği görülüyor. Araçta güç aktarımı ise EAT6 otomatik şanzımanla sağlanıyor.

  • Citroen DS5 1.6 THP 165 HP EAT6 120 bin TL
Yeni Citroen DS5 Modeli

Yeni Citroen DS5 Modeli

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Renault Megane Frankfurt Tanıtımı ve Teknik İncelemesi isimli yazımızda 2016 Megane, Renault Megane ve Yeni Megane gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins